وبلاگ

تعمیرگاه آفرود سناتور

تعمیرگاه آفرود سناتور

تعمیرگاه آفرود سناتور،تنظیم ارتفاع پیکاپ، رفع مشکلات تخصصی پاترول، خدمات تعمیرات برقی، تست سلامت گیربکس، نصب گوشواره ارتفاع و دیگر خدمات به روز

خودروهای آفرودی و دیگر ماشین هایی که دارای دو دیفرانسیل هستند در زمان بروز مشکل در عملکرد آنها می بایست با مهارت و تکنینک های فوق تخصصی مورد تعمیر و بازسازی قرار بگیرند، از این رو مالکان خودروهای مسابقاتی لازم است تا برای دریافت تقویت سیستم مکانیکی خودرو، سپر آفرودی، خدمات مکانیکی ویژه، خدمات موتور و همچنین خدمات برقی به دنبال بهترین مرکز خدمات تعمیرات خودروهای دو دیفرانسیلی باشند تا بتوانند ماشین خود را با اعتماد کامل در جاده های کوهستانی برانند‌.

رضایت مشتری

یکی از اصول اخلاقی این مرکز توجه کامل به موضوع رضایت مشتری بوده که این امر در تعمیرگاه بر دو اساس هزینه و کیفیت استوار است. ما تمام تلاش خود را میکنیم که هزینه تمام شده شما تا حد ممکن کم باشد و ضمن اینکه موتور تعمیر شده استاندارد‌‌‌های لازم را داشته باشد.

 

تجهیزات برتر

مطمئنا هر چه در زمینه تعمیرات خودرو ماهر باشید ولی تجهیزات در اختیار نداشته باشید نتیجه کار عالی نخواهد بود. تجهیزات مختلفی در زمینه تعمیرات موتور وجود دارد که تهیه این لوازم مشکل و پر هزینه است و ما در نهایت با هر تلاشی سعی کرده ایم این تجهیزات را تهیه کرده و آنها را در تعمیر موتور خودروی شما بکار بگیریم.

استاندارد سازی میلنگ موتور

کنترل ابعاد دقیق میلنگ با دقت میکرون و چگونگی حساسیت هر موتور نسبت به تغییر ابعاد میلنگ موضوعی است که بالاترین حساسیت در تعمیرات موتور را داراست.

عیب یابی بخش‌‌‌های مختلف

اینکه فرد تعمیرکار موتور خودرو بتواند تمامی‌عوامل معیوب در موتور را تشخیص دهد و نسبت به برطرف نمودن و تعمیر آنها اقدام کند موضوع مهمی‌است که باید انجام گیرد.

مدیریت : علی شوقی و کدخدایی

آدرس : تهران اتوبان فتح غرب به شرق بین چهارراه ایران و اتوبان آزادگان مجتمع خدماتی خودرویی پاسارگاد

برای دسترسی به اطلاعات تماس به آدرس : https://zmat.ir/217105202 مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.